piątek, 1 czerwca 2012


Zayn * część druga - ostatnia*

Przez kilka dni leżałaś w szpitalu. Zayn przyszedł do ciebie tylko pierwszego dnia, ale byłaś wtedy nieprzytomna. Twoja przyjaciółka powiedziała to, że Zayn był tu raz. Gdy to mówiła dziwnie się zachowywała. Zawsze tak robiła gdy kłamała. To się rzadko zdarzało, ale teraz coś ukrywała. Wieczorem przyjechała do ciebie mam i przywiozła ci kilka gazet. Po jakiejś godzinie, rodzicielka musiała iść. Zaczęłaś czytać gazety. Nagłówek pierwsze z gazet cię bardzo zdziwił. Brzmiał ` Zayn Malik codziennie przychodzi do szpitala ! Czy on jest chory ?!` Coś ci podpowiadało, że twoja przyjaciółka ma coś z tym wspólnego. Zadzwoniłaś do niej i powiedziałaś, że chcesz porozmawiać. Przyszła po kilkunastu minutach i miała bardzo dobry humor. Zapytałaś jej o co chodzi z Zayn`em i dlaczego się ciągle śmieje. Ona zamiast ci odpowiedzieć, poszła w stronę drzwi i powiedziała `wchodźcie` do pokoju weszli Harry, Niall, Liam, Lou, a na końcu wszedł Zayn, który trzymał w rękach wielki bukiet kwiatów. Podszedł do ciebie, i popatrzył ci w oczy.
*oczami Zayna*
Wyglądała ślicznie. W jej oczach widziałem to samo co wtedy. Przyciągały mnie. Nie mogłem się napatrzeć. Po chwili obudziłem się i wręczyłem jej kwiaty, Dołączyłem się do wspólnej rozmowy z nimi.
*twoimi oczami*
Nie spodziewałam się 1D tutaj. Jednocześnie bardzo się cieszyłam i zdziwiłam, że przyjaciółka musiała się bardzo postarać, skoro przyszli do szpitala. Rozmawialiście o wszystkim. Najbardziej zainteresowany rozmową ze mną był Zayn. W końcu lekarz wyrzucił ich wszystkich ich.
Na drugi dzień, jak obiecali, tak przyszli z samego rana. Posiedzieli 2 godziny i musieli już iść. Po południu mogłaś wyjść ze szpitala. Wróciłaś do domu i zaczęłaś coś oglądać w tv. Nagle usłyszałaś dzwonek do drzwi. Poszłaś je otworzyć, a przed nimi stał Zayn. Już miałaś pytać skąd zna twój adres, ale on mocno cię przytuli.
- Tęskniłem – powiedział wtulony w ciebie.
Dłuższą chwilę staliście w objęciach, Nie wiedziałaś o co chodzi, ale podobało ci się to. Czułaś motylki w brzuchu. Zawsze przed snem, tworzyłaś sobie historyki z nim w roli główne, a na końcu zawsze powtarzałaś  `uhhhh.. marzenia..` a tu co ?  Stoisz w objęciach z nim ! Czego chcieć więcej ? Z jego twarzy nie znikał uśmiech.
- Co ty tu robisz ? – zapytałaś z uśmiechem.
- Chciałem cię zobaczyć – odpowiedział wpatrując się w ciebie.
Zaprosiłaś go do środka, i świetnie się razem bawiliście . Czułaś, jakbyś znała go od zawsze. On zachowywał się przy tobie tak swobodnie. Rozmawialiście o wszystkim. W ciągu tego dnia, dowiedziałaś się o nim chyba wszystkiego.
Później zaczęłaś rozmawiać z Zayn`em na poważnie .
- Zayn.. Chciałam zapytać, czego ciągle patrzysz na mnie patrzysz takim innym wzrokiem ? Może coś nie tak z moją twarzą ? Zacząłeś wtedy na podpasywaniu płyt . – zapytałaś lekko skrępowana , chociaż bardzo podobało ci się, w jaki sposób on an ciebie patrzy.
- Ja.. Wtedy na podpisywaniu płyt.. Zobaczyłem w twoich oczach takie coś.. Czego nigdy nie widziałem u żadnej z dziewczyn. Zdziwiło mnie to co poczułem. Nigdy się tak nie zachowywałem. Zmieniłaś moje życie. ( T.I) wiesz.. Ja chyba się.. – zaciął się Zayn.
- No dalej, nie bój się. – powiedziałaś, chociaż lekko się obawiałaś, co on powie.
-Kocham Cię (T.I ) Wiem, że to tak szybko, ale ja nie wytrzymuje bez ciebie ! Nie wytrzymuje bez twoich pięknych oczu, w których tonę. W innych dziewczynach nie ma tego, co w tobie. – powiedział patrząc na ciebie.
Czułaś, że serce zaraz ci wyskoczy z klatki piersiowej. Byłaś taka szczęśliwa, że to powiedział.
- Ja.. Ja ciebie też . – odpowiedziałaś i wpatrywałaś się w jego oczy .
Zayn się uśmiechną, położył swoją dłoń na twoim policzku i pocałował cię.
- Jednak marzenia się spełniają . – powiedziałaś, i wtuliłaś się w bruneta . 

Ten imagin jakiś nieudany ..


by Alex.5 komentarzy:

 1. Świetny >3 Kurde fajnie by tak było ... wtulić się w Zayna . >33

  OdpowiedzUsuń
 2. o jejku ! ale super ; 3ja już chcę następnego imagina ! dodawajcie szybko ♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Poyebało już do reszty ?! Nie udany ?! Co ty dziewczyno mówisz .. ?! Jest zajebisty i czekam na następny ..
  Zapraszam do siebie : you-suddenly-want-me-baby.blogspot.com
  @USmile0927

  OdpowiedzUsuń
 4. Super. ! Dodawaj szybko następne, bo doczekać się nie mogę . !! ; DD

  OdpowiedzUsuń