poniedziałek, 21 maja 2012


Zayn * część pierwsza* 

Dzisiaj odbywa się koncert 1D, na który się wybierasz. Od momentu, kiedy zdobyłaś bilet, odliczasz dni do twojego spotkania z zespołem. Dokładnie za 8 godzin ich zobaczysz. Rano nie czułaś się zbyt dobrze, kręciło ci się w głowie i było ci niedobrze, ale przecież nic nie stanie ci na drodze. Załatwiłaś poranne czynności i zadzwoniłaś do swojej przyjaciółki, i umówiłyście się kiedy i gdzie się spotykacie. To już niedługo, więc zaczęłaś się zbierać. Ubrałaś swoje najlepsze ciuchy akie miałaś, ale danie nie czułaś się dobrze, wręcz przeciwnie. Było coraz gorzej. Wychodząc z mieszkania było już bardzo źle . Musiałaś się ciągle czegoś trzymać, by nie upaść na ziemię. Tylko myśl, że zobaczysz swoich idoli dodawała ci energii. Przywlekłaś się do umówionego miejsca, a gdy przyjaciółka zobaczyła w jakim stanie jesteś, była przeciwna temu, abyś poszła na ten koncert. Nie miałaś się, byłaś słaba, nie wiedziałaś dlaczego, ale nie poddawałaś się i postanowiłaś iść. Przekonałaś przyjaciółkę, że zaraz ci przejdzie, że to tylko chwilowe. Zadzwoniłyście po taksówkę i po chwili już byłyście w drodze na występ chłopaków. Kilka minut później dotarłyście na miejsce, i weszłyście do budynku. Zostało jeszcze pół godziny do występu chłopaków a z tobą było co raz gorzej. Gdy zaczął się koncert, poczułaś się lepiej. Zapomniałaś o tym, że źle się czujesz, i dobrze się bawiłaś. Gdy chłopaki zeszli ze sceny, wszystkie dziewczyny udały się do miejsca, gdzie One Direction mieli rozdawać autografy. Ból głowy znowu dawał się we znaki. Ty i twoja koleżanka stanęłyście w długiej kolejce, i czekałyście. Po ponad pół godziny stania, byłaś już oddalona od chłopaków o 3 metry. Nie czułaś nóg i było ci duszno. Zauważyłaś, że Zayn posyła w twoim kierunku swój cudowny uśmiech. Ty również się do niego uśmiechnęłaś. Kolejka w ogóle się nie ruszała, i przez parę minut stałaś w jednym miejscu. Nagle przed oczami zrobiło ci się ciemno. Po chwili upadłaś na ziemię. Zobaczyłaś tylko jak Zayn podnosi się z krzesła i biegnie do ciebie. Pochylił się nad tobą i coś mówił, ale ty straciłaś przytomność.

*Oczami Zayn`a*
Podbiegłem do niej. Mówiłem do niej, ale po chwili straciła przytomność. Widziałem, jak jej klatka piersiowa powoli unosi się, i opada. Po chwili podbiegli do niej ratownicy i zaczęli akcję ratunkową. Bałem się o nią. Nie znałem jej, ale widziałem w jej oczach coś, czego u nikogo innego nie widziałem. Chłopaki przeprosili fanki, i powiedzieli im, aby się odsunęły . Sanitariusze położyli nieznajomą na nosze, i wieźli w stronę karetki. Od razu nie pytając nikogo, wszedłem do ambulansu. Musiałem jechać z nią i być przy niej.
- Zayn, my pojedziemy za karetką – powiedział Harry.
- Dobrze – odpowiedziałem .
Nie wiedziałem co robie, Czego jestem tam teraz przy niej, i czego trzymam ą za rękę. Nawet ej nie znam. Ale te oczy. To musi coś znaczyć. Nie pogodziłbym się, gdyby coś się jej stało. 

by Alex. 7 komentarzy:

 1. Wow świetny <3
  zaciekawiłaś mnie
  czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajebisty >3 Kocham twoje imaginy xdd. Czekam na nn z Niallem >3 Taką mam nadzieję ! *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. łoo fajny imagin (: mam nadzieje że nie przestaniecie pisać dalej jak to robią inne bo naprawde dobre macie pomysły na opowiadania :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Nooo fajnyyy czekam na ciag dalszy i zapraszam do mnie www.fifi1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, dodałam Cię do spisu na http://spisblogow.blogspot.com/

  Proszę, jeśli znasz jakies aktywne blogi z opowiadaniami to podeślij mi adres. Próbuje zrobić gigantyczny spis blogów żeby ludziom było latwiej wszystkich znaleść. Dzięki :*

  OdpowiedzUsuń
 6. ShowTimeBaby181 czerwca 2012 12:00

  zayn :sex:

  OdpowiedzUsuń
 7. O______O Ojeeeeej jak słodko ! Już czekam na kontynuację :))

  http://give-me-love-like-never-before.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń