wtorek, 1 maja 2012

Imagine Liam.


Liam.


Siedzisz sobie wieczorem sama w domu, bierzesz gitarę i zaczynasz grac i śpiewać. Sądzisz, że całkiem nieźle ci to wychodzi, więc ustawiłaś kamerę na stół i zaczęłaś nagrywać. Śpiewałaś piosenkę One Direction – What Makes You Beautiful. Obejrzałaś nagranie i pomyślałaś, że wrzucisz je do YT. Na drugi dzień patrzysz na twój film, i widzisz pod nim mnóstwo miłych komentarzy. Po tygodniu widzisz na swoim koncie na YT wiadomość. Ktoś napisał ci po angielsku. Ucieszyłaś się, bo jesteś bardzo dobra z angielskiego i świetnie wszystko rozumiesz. Okazuje się, że wiadomość jest od jakiegoś chłopaka z Wielkiej Brytanii. Napisał ci dużo miłych rzeczy na temat twojego głosu, chwalił cię i mówił, że jesteś ładna. Powiedział ci, że też śpiewa. Poprosiłaś go o nagranie. Wysłał ci, ale było bardzo słabej jakości, ale i tak usłyszałaś, że ma świetny głos. Nie widziałaś, jego twarzy bo jej nie nagrał. Pisaliście już 2 miesiące i chłopak proponuje ci spotkanie. Bardzo byś chciała się z nim zobaczyć, ale wydawało ci się niemożliwe. On powiedział, że przyjedzie do ciebie do Polski. Strasznie się ucieszyłaś. Umówiliście się tydzień później w galerii handlowej w twoim mieście. W dniu waszego spotkaniu, punktualnie przyszłaś do galerii. Nagle zobaczyłaś, że w jednej z kawiarni siedzi Liam Payne z ochroniarzem. Twoje marzenie się spełniło ! Zobaczyłaś go. Ale niestety nie mogłaś do niego podejść.. Skoro jest w tej kawiarni z ochroniarzem, a w pobliżu nie ma żadnej fanki, to oznacza, że nie można się do niego zbliżać. Zaczęłaś przechodzić obok kawiarni i ciągle patrzyłaś na Liam`a. Po chwili on wstał, zaczął machać do ciebie i zawołał :

-  (T.I) ! Część ! Chodź !

Ciebie od razu oświeciło. Przez cały czas pisałaś z Liam`em. Podeszłaś do niego zawstydzona, a on na powitanie dał ci buziaka w policzek. Zaczerwieniłaś się, a on odsuną ci krzesło, abyś mogła usiąść. Zamówiliście sobie ciastka i kawę. Bardzo miło wam się rozmawiało, i w końcu chłopak powiedział, że chce cię poznać z resztą zespołu. Pojechałaś z nim do hotelu i tam poznałaś resztę. Polubiliście się od razu. Wspólnie sobie śpiewaliście i wygłupialiście. Później chłopaki gdzieś poszli. Zostałaś ty z Liam`em. Obejrzeliście razem film, dużo rozmawialiście. Po jakimś czasie musiałaś już wracać. Chłopak odprowadził cię do domu. Poszedł do twoich rodziców i długo z nimi rozmawiał. Później wrócił z nimi i podeszli do ciebie. Zapytałaś o co chodzi, a Liam powiedział, że jedziesz z nimi na trasę koncertową. Uśmiechnęłaś się, i mocno przytuliłaś się do niego. Pobiegłaś szybko się spakować, a reszta podjechała pod twój dom. Wpakowaliście się do auta i ruszyliście.

- Od samego początku mi się podobałaś. Musiałem zabrać cie z nami na trasę, bo długo bym bez ciebie nie wytrzymał– powiedział ci na ucho Liam po czym wasze usta, złączyły się delikatnie w pocałunku . 6 komentarzy:

 1. Jakie superr..!

  OdpowiedzUsuń
 2. masz talent :D więcej takich !!

  OdpowiedzUsuń
 3. piszesz ciekawe imaginy ;) czekam na więcej x
  - meg.

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialne ! Zakochałam się w tych imaginach !<3 Są naprawdę świetne xoxo.
  Kiedy będzie imagin o Louisie ? :D xx

  OdpowiedzUsuń